• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Путін переконав Ердогана — Росія не атакувала турецьких військових

Реклама на dsnews.ua
24 листопада на групу турецьких військових у Сирії було скоєно напад з використанням бойової авіації

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС, президент Туреччини Тайіп Ердоган розповів, що в ході попередніх телефонних розмов з російським лідером Володимиром Путіним отримав підтвердження про непричетність РФ до нападу на турецьких військових у Сирії.

"Протягом тижня ми тричі спілкувалися по телефону з паном Путіним. Він сказав, що Росія зовсім не причетна до нападу на турецьких військових", - сказав він. Турецький лідер додав, що, на його думку, "атаку влаштували сили режиму", тобто армія Сирії.

"Ми також обговорили роботу наших країн з доставки гуманітарної допомоги в САР. Я запитав у пана Путіна і щодо нападів на лікарні та школи в Алеппо. Запитав, хто вдарив, він відповів, що не вони (Росія). Але оскільки ми не завдавали удару, я і запитав, хто ж це зробив", - цитує Ердогана газета.

24 листопада на групу турецьких військових у Сирії було скоєно напад з використанням бойової авіації. Загинули троє і постраждали 10 військовослужбовців. За попередніми даними, які в той день розповсюдила турецька сторона, у нальоті могли брати участь ВПС Сирії.

Між тим глава МЗС РФ Сергій Лавров 1 грудня в Аланьї заявив, що ні російська, ні сирійська авіація до цього не мають відношення. За його словами, представники РФ і Туреччини на різних рівнях обговорювали це питання відразу після інциденту.

"Є загальне розуміння, що Росія і військово - повітряні сили Сирії не мають до цього відношення, - підкреслив Лавров.

    Реклама на dsnews.ua