• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Путін вніс в Думу поправки, щоб довічно залишитися при владі

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін вніс до Держдуми ще два законопроекти, один з яких прописує нові правила формування Ради Федерації – зокрема, колишній президент Дмитро Медведєв зможе стати довічним сенатором, якщо захоче

Про це говориться в повідомленні на сайті Держдуми РФ, передає "ДС".

Колишній російський президент, чиї повноваження закінчилися до прийняття цього закону, може подати заяву протягом трьох місяців з дня набрання законом чинності. Він також має право відмовитися від повноважень сенатора.

Також, згідно із запропонованими змінами, до складу Ради Федерації крім представників від законодавчого і виконавчого органу влади російського субʼєкта і екс-президентів зможуть увійти "не більше 30 представників Російської Федерації, що призначаються президентом, з яких не більше семи можуть бути призначені довічно".

У законопроекті зазначено, що сенатори призначаються указом президента на шість років або довічно. Отримати довічний статус сенатора можуть громадяни, які мають видатні заслуги перед країною в сфері державної та громадської діяльності, уточнюється в документі.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін пригрозив розгорнути крилаті ракети в бік Європи на тлі припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД).

    Реклама на dsnews.ua