• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Путін захоче добавки, якщо його не зупинити в Україні, - Кемерон

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон впевнений, що російську армію необхідно зупинити в Україні, інакше президент Росії Володимир Путін спробує захопити інші країни

Реклама на dsnews.ua

Про це лорд Кемерон пише у своїй колонці для видання Sun, передає "ДС".

Кемерон зазначив, що наступного тижня відвідає з візитом США, де буде піднімати питання допомоги Україні.

"Я знаю, що аргументи — що європейська безпека — це американська безпека і що диктаторів не слід умиротворювати — переможуть", — каже він.

"Важко пригадати останнім часом часи такої небезпеки й невизначеності", — зазначив він.

Лорд Кемерон наголосив, що ми повинні розуміти, як змінився світ: "Сили, які його формують – розпалювач війни в Кремлі, більш агресивний Китай, ісламістський екстремізм, що отруює молоді уми – ці речі не зникнуть раптово… Немає сенсу сподіватися на якесь чарівне повернення світу, яким він був колись. Надія — це не політика".

Він додає: "Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за добавкою… І ми знаємо з нашої історії, що умиротворення диктаторів зрештою руйнує британські інтереси та коштує британцям життя".

Конфлікт на Близькому Сході, за словами голови британського МЗС, може дестабілізувати наших союзників, спровокувати масову міграцію та глибоко вплинути на єврейське та мусульманське населення.

Лорд Кемерон підкреслив, що необхідно розбудовувати оборону, залишитися поруч з союзниками "та простягнути руку новим союзникам". Проте, за його словами, якщо Захід перетворить цей момент "небезпеки та незахищеності" на щось, що принесе нове відчуття єдності між союзниками, "не буде жодних причин, чому ми не зможемо перемогти".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua