• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін захвилювався через "боротьбу всіх проти всіх", але не бачить причин для третьої світової

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін сумнівається в тому, що на планеті може статися нова світова війна

Про це він заявив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), що проходить в онлайн-режимі, передає "ДС".

За його словами, на сьогодні відбувається ослаблення міжнародних інститутів і деградує система глобальної безпеки. Путін розповів, що угода Росії і США продовжити дію Договору про стратегічні і наступальні озброєння — це позитивний сигнал.

"Тим не менш протиріччя все-таки закручуються. Як відомо, неготовність і нездатність вирішувати такі проблеми по суті в XX столітті обернулися катастрофою Другої світової війни. Звичайно, зараз такий глобальний гарячий конфлікт, сподіваюся, в принципі неможливий. Дуже на це сподіваюся. Він означав би кінець цивілізації", — сказав президент Росії.

Він також підкреслив, що ситуація може розвиватися непередбачувано і некеровано.

"Є ймовірність зіткнутися зі справжнім зривом в світовому розвитку, що загрожує боротьбою всіх проти всіх. Спробами дозволити назрілі протиріччя через пошуки внутрішніх та зовнішніх ворогів з руйнуванням не тільки традиційних цінностей, а й базових свобод, включаючи право вибору і недоторканність приватного життя", — зазначив Путін.

Нагадаємо, в телефонній розмові з Володимиром Путіним президент США Джо Байден висловився на підтримку суверенітету України і заявив про готовність захищати союзників.

У Кремлі по-своєму повідомили про телефонну розмову президентів США і Росії. Зокрема, вказувалося, що лідери обговорили "внутрішньоукраїнське врегулювання". Про отруєння опозиціонера Олексія Навального, хакерські атаки і співпраці з Талібаном в Адміністрації лідера РФ не згадали.

    Реклама на dsnews.ua