• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін заявив, що буде і далі розвивати військово-морський флот РФ

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін заявив в окупованому Севастополі, що Росія продовжить розвивати свій військово-морський флот

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Кремля, передає "ДС".

Так, глава російської держави провів нараду з керівництвом Міністерства оборони і командним складом ВМФ, присвячене основним напрямкам розвитку на найближчу та довгострокову перспективу. Путін нагадав, що "військово-морський флот завжди був і залишається найважливішим, якщо не ключової складової забезпечення національної оборони і безпеки".

"У ХХІ столітті ми повинні зберегти і зміцнити статус нашої країни як однієї з провідних морських держав", - сказав він.

За його словами, всі останні роки керівництво РФ приділяв розвитку ВМФ підвищену увагу, спрямовуючи на ці цілі значні ресурси.

"Ми і далі будемо домагатися того, щоб флот був сучасний, оснащений за останнім словом техніки", - запевнив Путін.

Він планує, що найближчим часом частка сучасних зразків озброєння і техніки у ВМФ повинна сягнути 70%, і що цей показник повинен утримуватися.

"Важливо враховувати, що за останнє десятиліття якість і підходи до проектування та будівництва кораблів у світі помітно змінилися. Сьогодні скорочення термінів виробництва і вартості військово-морської техніки можливе лише при використанні передових технологій і процесів у всьому циклі створення цієї техніки, таких як 3D-моделювання, блочно-модульний принцип будівництва, а також при уніфікації озброєння і основного обладнання, наявності сучасних суднобудівних потужностей", - додав російський лідер.

Як повідомляла "ДС", 9 січня російські силовики в присутності Путіна випробували в окупованому Криму крилату ракету "Калібр" і гіперзвукову аэробаллистическую ракету "Кинджал".

    Реклама на dsnews.ua