• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Путін заявив, що Росія потребує припливу нових громадян і робочих рук

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін заявив, що країна має потребу в припливі нових громадян та залучення мігрантів з інших держав

Про це він сказав в ході зустрічі з представниками робочої групи з поправками до Конституції, передає "ДС" з посиланням на RT.

"Росія має потребу в припливі нових громадян", - сказав Путін.

За його словами, очевидно, що з розвитком економіки в Росії вже не вистачає, а скоро буде дуже помітно не вистачати робочих рук. Президент РФ зазначив, що "це стає реальним, об'єктивним обмежником економічного зростання в країні".

Путін додав, що російська влада буде продовжувати сприяти підвищенню народжуваності в Росії, але країна потребує залучення людей з-за кордону. Він підкреслив, що Росія зацікавлена в припливі мігрантів, а "тих, хто потрібен країні".

Нагадаємо, в липні 2019 року Путін підписав указ, що передбачає спрощену процедуру отримання російського громадянства на всій території Донецької і Луганської областей. Тисячі людей в ОРДЛО вже отримали паспорти РФ. Для цього жителів Донбасу масово звозили в Ростовську область.

11 квітня 2020 року із-за коронавіруса бойовики "ЛДНР" призупинили пропуск жителів підконтрольної їм території в Росію за отриманням російських паспортів. Однак 2 липня близько 1000 жителів окремих районів Донецької області вперше після пом'якшення карантинних заходів поїхали в Ростовську область за паспортами Росії.

    Реклама на dsnews.ua