• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Путін заявив про використання інтернету в своїх "хорькових цілях": у мережі мізкують, що він мав на увазі

Люди, які займаються розповсюдженням дитячої порнографії та доводять дітей до самогубства, роблять це для досягнення своїх егоїстичних і "хорькових" цілей

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в ході виступу перед керівництвом МВС заявив президент Росії Володимир Путін, передає "ДС".

«Хто б, під яким би то не було соусом не намагався холоднокровно використовувати дітей для досягнення власних егоїстичних, хорькових цілей ... працювати потрібно так, щоби не створювати загрози їхньому життю та здоров'ю», — сказав він.

Глава російської держави підкреслив, що залучення неповнолітніх до участі в протестних акціях також є неприпустимим. За його словами, співробітникам МВС спільно з колегами з інших відомств необхідно постійно перевіряти інтернет-простір і виявляти тих, хто займається подібними діями.

«До речі, те, що неповнолітніх втягують у незаконні несанкціоновані вуличні акції, це, звичайно, порушення закону. І відповідно до закону на це потрібно реагувати», — додав він.

У мережі мізкують, що таке "хорькові цілі".

"Дід знову забув таблетки!!! Він, який інтернет бачив тільки у вигляді роздруківок у червоних течках, розповідає нам, як, ким і з якою метою "використовується інтернет =". Господи, це ж показання до госпіталізації!", "Хорькових цілей" — так він про себе, тхір же"," Я правильно зрозуміла, що у цього тхора в інтернеті тільки порнографія?" — пишуть користувачі.

    Реклама на dsnews.ua