• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путінські "космонавти" вирішили закупити обмундирування для розгону протестів на 51 млн рублів

Реклама на dsnews.ua

МВС Росії напередодні масштабної акції протесту на підтримку опозиціонера Олексія Навального оголосило відразу чотири конкурси на закупівлю обмундирування для своїх співробітників для розгону мітингів

У сумі на ці цілі відомство збирається витратити 51,6 млн рублів, передає "ДС" із посиланням на «МБХ-медіа».

Замовниками тендерів в усіх чотирьох випадках є Центральне окружне управління матеріально-технічного постачання МВС.

Поліцейським воно збирається закупити:

  • нові бронежилети, шоломи, наручники, а також підсумки для перцевих балончиків, наручників, рації і відеореєстратори (так звані «комплекти кокон» — всього 320 штук). На них відомство витратить найбільше коштів — майже 29,4 млн рублів;
  • протиударні щити марки «Піонер-1200» — 990 штук за 9,87 млн руб;
  • бронежилети «Топаз» (35 штук за 9,3 млн рублів) і «Спецназ» (25 за 3 млн рублів).

Всі конкурси були розміщені на сайті держзакупівель 21 січня, аукціони по ним планують провести на початку лютого, а потім обмундирування буде доставлено до МВС РФ.

У мережі обурені.

"Освіта? Медицина? Боротьба з корупцією? Ну що за дурниці ?! Є ж набагато важливіші для держави цілі і завдання, на які потрібно витратитися в першу чергу!" — пише автор пабліку Усы Пескова в Twitter.

"Колекція 2020-го вже не актуальна. Потрібно міняти гардероб", "Природно! Це єдиний спосіб утримувати владу і підтримувати фашистсько-окупаційний режим у країні", "А торішню куди поділи?" — пишуть інші користувачі мережі.

    Реклама на dsnews.ua