• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путінським пропагандистам під керівництвом Симоньян заплатять по $800 за COVID-щеплення

Російський державний медіахолдинг Russia Today (RT) виплачуватиме своїм співробітникам, які вже зробили або планують зробити щеплення від коронавірусу, по 57 500 руб. (21,6 тис. грн або 800 доларів)

Маргарита Симоньян
Маргарита Симоньян
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в листі оперативного штабу каналу, який опублікувала в своєму Telegram-каналі головний редактор RT, пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян, передає "ДС".

"Ні для кого не секрет, що в місті погіршується епідеміологічна обстановка, і ситуація на каналі не виняток. При цьому так склалося, що співробітники, які зробили щеплення, входять до числа тих, хто в першу чергу отримує доступ на багатьох заходів, нарад та зустрічей, направляються у відрядження, в тому числі можуть заходити в "червону зону". Як наслідок, у них розширюються професійні можливості і на них покладається істотне додаткове навантаження. Ц зв'язку з цим керівництвом каналу було прийнято рішення здійснити одноразову виплату в розмірі 57 500 рублів усім співробітникам, які зробили щеплення від коронавірусу або зроблять його до 10 липня 2021 року", — говориться в листі.

Також у ньому додали, що співробітники, які планують вакцинуватися, але ще мають антитіла після хвороби, можуть принести сертифікат про вакцинацію пізніше.

Нагадаємо, мер Москви Сергій Собянін оголосив про запровадження обов'язкової вакцинації від коронавірусу для частини працюючих москвичів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua