• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Путінський чиновник повеселив мережу історією про рублі на холодильнику (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Колишній депутат Держдуми РФ Михайло Дегтярьов, призначений в.о. губернатора Хабаровського краю, заявляв, що долари росіянам не потрібні, і навів доказ – нібито через них продукти в холодильнику стають поганої якості

Про це він сказав в ефірі російського телеканалу ТВЦ у листопаді 2013 року, відповідаючи на питання журналіста, чому свою депутатську зарплату тримає в рублях і не переводить у валюту, передає "ДС".

"У мене є 5 доларів. Вони висять на холодильнику. Я так, образно, приманюю їжу. Коли висіли тільки 5 доларів, в холодильнику було багато продуктів з нітратами, генномодифікованих. Як тільки я повісив 500 рублів із православними хрестами Соловецького монастиря, у нас і продукти стали набагато якісніші в холодильнику", – сказав Дегтярьов.

Стару заяву Дегтярьова згадали після його призначення в Хабаровський край і стали активно обговорювати в соцмережах.

"Складається стійке враження, що Салтиков-Щедрін своїм романом "Історія одного міста" наклав прокляття часової петлі на всі наступні епохи і покоління Росії. Іноді думаєш: ну, адже не може ж бути такої дикої фантасмагорії в реальності, а виявляється, може", – написав у Twitter користувач Fairyboar.

"Я думав, новий призначенець Путіна просто тупий, а він ще й ***нутий. Власне, призначенці божевільного старого такими й повинні бути, вони ж продукт його розумових процесів. Загалом, вітаю хабаровську команду", – написав користувач Клептократ.

"Дякую, Михайле! (Ви ідіот)", — написав директор Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Іван Жданов.

Користувач Євген Михальцов написав: "Розумова відсталість, раніше — недоумкуватість, олігофренія — вроджена або придбана в період розвитку затримка або неповний розвиток психіки, що виявляється порушенням інтелекту, викликана патологією головного мозку і веде до соціальної дезадаптації".

"Кремлю подобаються безпорадні й убогі", — зазначив користувач Valentin Romanov.

Лілія Хрестик Чанишева написала: "Михайло Дегтярьов пояснив, чому нам не потрібен Михайло Дегтярьов".

    Реклама на dsnews.ua