• USD 38
  • EUR 41.2
  • GBP 48.1
Спецпроєкти

Пєсков прогнозує, що замість нього брифінги в Кремлі даватиме нейромережа

Спікер президента РФ Дмитро Пєсков після ознайомлення з нейромережевою моделью "Сбера" GigaChat припустив, що штучний інтелект міг би замінити його на брифінгах у Кремлі

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таке припущення, як повідомляє пропагандистське видання ТАРС, він зробив перед початком конференції "Подорож у світ штучного інтелекту" у Центрі міжнародної торгівлі, повідомляє "ДС".

Пєсков знайомився з актуальними розробками в галузі штучного інтелекту і поставив GigaChat питання: "Що розповісти дітям у рамках марафону товариства "Знання"?" Нейросеть запропонувала йому провести вікторину з історії та географії чи майстер-клас зі створення національного одягу, а також організувати конкурс малюнків чи фотографій.

"Шкода, у вас політика не включена. Він би в Кремлі брифінг замість мене проводив щоранку", — сказав речник президента РФ.

РБК нагадує, що у квітні 2023 року лідер фракції "Справедлива Росія — За правду" в Держдумі Сергій Миронов попросив генпрокурора РФ Ігоря Краснова дати оцінку зображенням, які створила інша нейромережа "Сбера" — Kandinsky.

ТАРС писав з посиланням на копію листа парламентаря, що, на його думку, під час тестування нейромережа генерувала відповіді на запити про Росію, що сприяють "формуванню її негативного образу та позитивного образу недружніх країн".

"Зокрема, при запитах зі словом "російський", "Росія", "російські" і навіть "російський прапор", "прапор Російської Федерації" жодного разу не була згенерована картинка у кольорах прапора Російської Федерації, що складається з трьох смуг. при запиті "прапор України" та "прапор Америки" картинки повністю відповідають кольорам та дизайну прапорів зазначених країн", — наголошував Миронов. На його думку, творці нейромережі використали розробки недружніх держав, які ведуть інформаційну війну проти Росії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua