• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Розслідуванням ритуальних вбивств тварин у Британії займуться "язичницькі копи"

Реклама на dsnews.ua
У Великобританії для розслідування вбивства тварин, чиї трупи були виявлені з нанесеними окультними символами, викликали язичницьких копів

Про це повідомляє The Sunday Times, інформує "ДС".

Громадське уточнює що, в британському національному парку Нью-Форест поліція Гемпшира виявила два трупи овець, у яких на тілі були намальовані фарбою пентаграми і перевернуті хрести. Перший випадок стався 19 листопада, коли знайшли вбитою вівцю по кличці Пухнастик, у неї була колота рана збоку.

Також невідомі вбили ударом у шию корову. Крім цього в селищі Бремшоу, де вбили вихованця, хтось намалював на церкви графіті "666".

Місцева поліція одразу приступила до розслідування цих випадків, але поки не отримала помітних результатів. У зв'язку з цим до справи залучили експертів "Асоціації язичницької поліції".

Сержант Енді Паті, який очолює організацію протягом 10 років, зазначив, що історії з пентаграммами завжди привертають увагу, однак це не завжди означає, що до інциденту причетні язичники. Зокрема зловмисниками можуть бути діти або люди з психічними розладами.

Саймон Вуд, який представляє місцеву громаду язичників, зазначив, що стурбований дискримінацією язичників з боку місцевих жителів. Він заявив, що його громада також шокована окультними вбивствами тварин.

Сержант Енді Вільямс розповів, що хоч у парку Нью-Форест ряд місць історично пов'язаний з чаклунством, до цього подібних випадків вбивств тварин не траплялося.

    Реклама на dsnews.ua