• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Регулятор ЄС отримав заявку на реєстрацію вакцини від коронавірусу компанії AstraZeneca

Реклама на dsnews.ua

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) отримало заявку на реєстрацію вакцини від коронавірусу компанії AstraZeneca

Рішення про використання вакцини буде прийматися в прискореному режимі, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу європейського регулятора.

Очікується, що дозвіл на використання вакцини AstraZeneca в Європейському союзі може бути видано до 29 січня.

"Такий короткий термін для оцінки можливий тільки тому, що EMA вже перевірило деякі дані про вакцину в ході огляду. На цьому етапі EMA оцінило дані лабораторних досліджень, дані про якість вакцини та деякі докази безпеки та ефективності на основі об'єднаного аналізу проміжних клінічних даних із чотирьох клінічних випробувань, що тривають у Великобританії, Бразилії і Південній Африці", — повідомили в ЕМА.

Нагадаємо, раніше в. о. гендиректора Центру громадського здоров'я МОЗ Ігор Кузін сказав, що Україна може отримати вакцину від коронавірусу фірми AstraZeneca в кінці 1-го кварталу — на початку 2-го кварталу 2021 року.

30 грудня МОЗ уклало контракт про постачання 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Як повідомляла "ДС", Польща уклала п'ять контрактів на закупівлю вакцин проти COVID-19 із виробниками: AstraZeneca (16 мільйонів доз), Janssen Pharmaceutica NV (16,98 мільйонів доз), Pfizer/BioNTech (16,74 мільйона доз), CureVac (5,65 мільйона доз), Moderna (6,69 мільйона доз).

    Реклама на dsnews.ua