• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Рекордна кількість мігрантів намагалися потрапити до Британії через Ла-Манш

Близько 1000 людей в четвер перетнули Ла-Манш на човнах, щоб дістатися до Великої Британії, що є новим рекордом для мігрантів, які подолати протоку

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання BBC, передає "ДС".

Зазначається, що п'ять рятувальних човнів і чотири судна Прикордонних сил супроводжували групи до Дувра.

Речник Міністерства внутрішніх справ заявив, що кількість мігрантів у четвер була "неприйнятною". Попередній рекорд становив 853 людини 3 листопада.

"Британська громадськість не хоче бачити, як люди вмирають у Ла-Манші, в той час як безжальні злочинні угруповання наживаються на їх нещастях, і наш новий план імміграції виправить зламану систему, яка заохочує мігрантів здійснити цю смертельну подорож", – сказав він.

Так, близько 98% людей, які прибувають до Британії через канал, подають заяву про надання притулку. Але загальне число заявок зменшилося протягом кількох місяців після того, як глобальні подорожі були обмежені через коронавірус, і цифри залишаються дещо нижчими, ніж до пандемії.

Нагадаємо, понад 23 000 людей переправилися з Франції до Британії на човнах цього року, що є різким збільшенням у порівнянні з 8404 у 2020 році — і набагато більше, ніж за роки до пандемії, коли більшість шукачів притулку прибували на літаку, поромі чи поїзді.

Як писала "ДС", уранці 12 листопада група мігрантів на кордоні Білорусі та Польщі прорвалася через пункт пропуску "Брузгі". Польські силовики поки не вживають заходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua