• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Reuters: Кім Чен Ин наказав військовим прискорити підготовку до війни

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин наказав армії, виробникам боєприпасів та ядерному сектору зброї прискорити підготовку до війни

Реклама на dsnews.ua

Про це пише агентство Reuters із посиланням на державні ЗМІ КНДР, передає "ДС".

Зазначається, що подібні заходи мають підготувати КНДР до протистояння безпрецедентним конфронтаційним кроком з боку США.

Зокрема, Кім Чен Ин заявив, що Пхеньян розширюватиме стратегічну співпрацю з "антиімперіалістичними, незалежними" країнами. Крім того, виступаючи на підсумковому засіданні керівної Трудової партії, глава держави назвав 2024 рік вирішальним роком для виконання п'ятирічного плану.

"Кім Чен Ин поставив бойові завдання перед Корейською народною армією, галузями військової промисловості, ядерної зброї та цивільної оборони щодо подальшого прискорення вдосконалення підготовки до війни", – йдеться у повідомленні Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).

Reuters зазначає, що протягом останнього року КНДР закріпила ядерну політику у своїй конституції, запустила супутник-шпигун та випробувала нову міжконтинентальну балістичну ракету.

Як писала "ДС", раніше влада Північної Кореї заявила, що її супутник-шпигун сфотографував Білий дім, Пентагон і військово-морську базу США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua