• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рейв-вечірка у Франції закінчилася заворушеннями та спаленням поліцейської машини

Реклама на dsnews.ua

У низці міст Франції поліція розганяла незаконні вечірки в умовах комендантської години, яка діяла в новорічну ніч з 31 грудня 2020 року на 1 січня 2021 року

Найбільша виявлена поліцією рейв-вечірка проходила в Бретані, в маленькому муніципалітеті Льєрон, а кількість її учасників перевищувала кількість жителів міста — ймовірно, ті прибули прибули сюди навіть з Парижа, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

За даними джерел телеканалу Europe 1, йдеться про 2000 учасників підпільного святкування. L'independant підтверджує ці оцінки і додає, що вечірка проходила в покинутому ангарі. В результаті зіткнень між учасниками вечірки і поліцією, троє поліцейських отримали легкі травми, один поліцейський автомобіль спалили. Примітно, що після того вечірка не припинилася і тривала принаймні деякий час, оскільки поліція без підкріплення виявилася нездатна її розігнати.

У Франції діє коронавірусна комендантська година, правила якої забороняють будь-які святкування Нового року за межами свого житла.

Le Figaro зазначає, що інциденти меншого масштабу відбувалися і в інших містах. Зокрема, в Марселі поліція припинила вечірку на близько 300 осіб, на 150 з них накладено штраф по 135 євро, а троє організаторів опинилися за ґратами за звинуваченням в діях, що загрожують життю інших людей.

Уряд попереджав французів, за дотриманням комендантської години в новорічну ніч стежитимуть 100 000 поліцейських.

Раніше повідомлялося, що Монако обмежить відвідування ресторанів через французьких туристів, які їдуть в цю країну, рятуючись від обмежень у себе вдома.

    Реклама на dsnews.ua