• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Режим Лукашенка може піти на введення надзвичайного стану, — ЗМІ

Влада Білорусі може піти на введення режиму надзвичайного стану через масштабні акції протесту, які тривають у країні після президентських виборів

Протестувальник у Мінську
Протестувальник у Мінську
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання "Наша Ніва" в Telegram, посилаючись на свої джерела, інформує "ДС".

"Масштаби протестів 9-10 серпня були такі, що не виключено, що 11 серпня в країні може бути введено надзвичайний стан", — говориться у повідомленні.

Інший Telegram-канал — Nexta — повідомляє, що цього тижня президент країни Олександр Лукашенко може втекти з Білорусі. "Настільки злим білоруський народ ще не був", — пише автор.

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі відбувся основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримування. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення значної кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

    Реклама на dsnews.ua