• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

"Режим розвалюється": Тихановська зголосилася побути в.о. президента Білорусі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська повідомила, що готова стати президентом країни в перехідний період

Про це вона заявила у відеозверненні на своєму YouTube-каналі, передає "ДС".

"Всі ми розуміємо, що режим розвалюється і за етапом тиску і протесту неминуче почнеться етап діалогу. Люди з системи опиняться в ситуації, коли їм вигідніше сісти за стіл переговорів, а не воювати з власним народом", — сказала Тихановська

Опозиціонерка також офіційно заявила, що готова очолити країну в перехідний період.

"Я беру на себе цю відповідальність, тому що знаю, що я не одна. Моя мета — об'єднати кращих експертів і демократичні сили, щоб Білорусь підійшла до нових виборів з найменшими шоками. Для цього створено Координаційну раду і Кабінет представників з різних сфер — і кожен з них працює в інтересах білорусів", — підкреслила Тихановська.

За її словами, опозиційні сили вже розробили "концепцію проведення нових виборів; проєкт конституційної реформи, яка буде проведена після відходу (самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка — "ДС") Лукашенка; програми економічної допомоги вразливим групам і підтримки малого і середнього бізнесу".

Тихановська додала, що опозиція "продовжує чинити тиск на режим і працюємо над тим, як полегшити і прискорити перехідний період і повернути владу народу.

"Ще влітку я обіцяла вам, що підготую умови для проведення нових прозорих виборів президента Республіки Білорусь. І своє слово я тримаю", — сказала опозиціонерка.

Нагадаємо, раніше Тихановська заявила, що ультиматум, який білоруська опозиція виносила Лукашенко в кінці жовтня, зараз працює. За її словами, зараз мова йде про міжнародні санкції і страйках на головних заводах Білорусі

    Реклама на dsnews.ua