• USD 39.4

Результати всіх матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграних в середу

У середу, 26 лютого, відбулися чергові матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2019/20

В одному з матчів мадридський "Реал" вдома сенсаційно поступився англійському "Манчестер Сіті", передає "ДС".

У першому таймі команди не порадували вболівальників видовищною грою, однак у другій половині зустрічі все змінилося. Спочатку Іско вивів господарів вперед, але ударна п'ятихвилинка у виконанні підопічних Гвардіоли в кінці зустрічі англійцям допомогла здобути перемогу з рахунком 2:1, пише ZN.UA.

У Франції "Ліон" здобув несподівану перемогу, мінімально перегравши італійський "Ювентус". Єдиний гол на 31-й хвилині забив Тузар.

Матчі пройдуть в Манчестері і Турині 17 березня. Фінальний матч ЛЧ відбудеться на Олімпійському стадіоні Ататюрка в Стамбулі 30 травня 2020 року.

З результатами матчів, зіграних у вівторок, 25 лютого, можна ознайомитися тут.