• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

РФ буде всіляко саботувати суд в Гаазі, — Стефанишина

Реклама на dsnews.ua

Рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі про початок повноцінного розслідування військових злочинів і злочинів проти людяності в Криму і на Донбасі свідчить про визнання ролі Росії в скоєнні на території України тяжких злочинів

Про це заявила віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Рішення про початок розслідування — це закінчення першого періоду підготовки до початку, це вже фактично визнання ролі Росії в скоєнні на території України злочинів проти людяності. Надалі розслідування буде йти не дуже швидко, але поетапно, процесуально. У нас ніяких побоювань немає. Але очевидно, що Росія буде використовувати всі можливі інструменти, в тому числі гібридні, для саботажу цього процесу", — сказала Стефанишина.

Нагадаємо, Міжнародний кримінальний суд в Гаазі прийняв рішення про початок офіційного розслідування за позовом України щодо військових злочинів і злочинів проти людяності на сході України і в Криму.

МЗС України очікує притягнення до відповідальності винних у військових злочинах на окупованих Росією територіях України після того, як Міжнародний кримінальний суд в Гаазі оголосив про завершення етапу попереднього вивчення подій в Україні після 20 лютого 2014.

    Реклама на dsnews.ua