• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

РФ виробляє зброї понад потреби війни та масово переозброюється, — Міноборони Німеччини

Росія виробляє зброї та боєприпасів понад потреби для війни проти України, більшість виробленого потрапляє на склади, а не на фронт

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус сказав у інтерв'ю N-tv, передає "ДС".

"Росія масово переозброюється… Росія вже виробляє зброї та боєприпасів понад потреби для війни: завдяки збільшенню витрат і переведення економіки на військові рейки, "більша частина або частина того, що знову виробляється, вже не йде на фронт, а потрапляє на склади", — зазначив політик.

Пісторіус каже, що НАТО хоче гарантувати захист у разі нападу Росії на одну з країн-членів: "Ось чому ми дійсно тиснемо на газ і робимо все можливе, щоб належним чином оснастити збройні сили НАТО та Європи".

Політик побоюється, що Росія може бути готова атакувати країну НАТО через п'ять-вісім років. 

"Але я визнаю: ніхто не може цього сказати точно. І оскільки ніхто не може цього сказати точно, справа не в тому, скільки часу у нас є, а в тому, що ми маємо зробити все, що в наших силах, якнайшвидше – і встигнути дійти до цієї точки", — каже глава Міноборони Німеччини.

Як писала "ДС", на думку Пісторіуса, Європа має готуватися до широкомасштабної агресії Росії, оскільки риторика російського диктатора Володимира Путіна ідентична лідеру нацистської Німеччини Адольфу Гітлеру.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua