• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Росія дасть бойовикам "ЛДНР" близько 400 млн рублів на боротьбу з COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР" отримають від Росії 400 мільйонів рублів (близько 4,8 мільйона доларів США) на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19

Як сказано у заяві ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна, в жовтні РФ "з метою поліпшення епідеміологічної обстановки в "республіці" "надасть їй гуманітарну допомогу, відправивши ліки і медичні товари (тест-системи та витратні матеріали на проведення ПЛР-досліджень, засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, 30 апаратів ШВЛ, 75 кисневих концентраторів, пульсоксиметри та інше медичне обладнання) на загальну суму 258 млн рублів, передає "ДС" з посиланням на російський Інтерфакс.

Пушилін назвав допомогу Росії в боротьбі коронавірусної інфекцією і пневмонією "неоціненною" і зазначив, що вона "дозволить стримати поширення епідемії, зберегти життя і здоров'я жителів Донбасу".

У свою чергу ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник повідомив, що "Росія надасть Луганську в жовтні медичну гуманітарну допомогу в обсязі 141 млн рублів".

"Допомога включає постачання спеціалізованих лікарських препаратів, товарів медичного призначення, а також вкрай необхідного медичного обладнання, в тому числі 20 апаратів штучної вентиляції легенів, 75 кисневих концентраторів і 2 мобільних цифрових рентгени. Росія знову простягає нам руку допомоги, за що ми їй безмежно вдячні ", — сказано в тексті заяви Пасічника

    Реклама на dsnews.ua