• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Росія та Білорусь проведуть спільні військові навчання у березні

Російська Федерація і Білорусь мають намір провести спільні військові навчання. Вони заплановані на середину березня

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони Росії, передає "ДС".

Перші навчання пройдуть з 9 по 20 березня на полігоні Поливно Ульяновської області (Росія). Вчення буде присвячено "миротворчій тематиці".

До них буде залучено понад 400 військовослужбовців і близько 100 одиниць бойової та спеціальної техніки збройних сил Росії, від білоруської сторони — понад 80 військовослужбовців сил спеціальних операцій.

При цьому в період з 15 по 27 березня на полігоні Осиповичський у Мінській області (Білорусь) відбудуться спільні білорусько-російські тактичні навчання.

"Після проведення бойового злагодження, яке відбудеться протягом тижня після прибуття підрозділи ВДВ Росії в Мінську область, підрозділи російських і білоруських десантників відпрацюють спільні спеціальні дії посиленого парашутно-десантного батальйону в обороні і настанні вдень і вночі", — йдеться в повідомленні.

Від РФ у вченні візьме участь близько 90 військовослужбовців гвардійського Чорноморського десантно-штурмового полку Псковського гвардійського зʼєднання ВДВ, від ССО збройних сил Республіки Білорусь — понад 400 осіб особового складу та близько 100 одиниць бойової та спеціальної техніки.

Нагадаємо, нещодавно самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив готовність розмістити російських військових і бойову авіацію РФ на військових базах на території країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua