• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Росія з Білоруссю проведуть військові навчання біля кордонів України

Білорусь спільно з Росією збирається провести військові навчання "з прикриття південних кордонів"

Росія з Білоруссю проведуть військові навчання біля кордонів України;
Росія з Білоруссю проведуть військові навчання біля кордонів України;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра оборони Білорусі Віктора Хреніна на нараді відомства, передає "ДС" із посиланням на "БЕЛТА".

Як запевнив Хренін, навчання не будуть такими масштабними, як "Захід" чи "Щит Союзу". Чиновник сказав, що заходи відбудуться спільно з РФ, оскільки це "основний стратегічний союзник" Білорусі.

У ході наради самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ спостерігає за зміцненням кордону та навчаннями, які проводить Україна в рамках операції "Полісся", та готується "зреагувати у разі потреби", повідомляється на сайті глави Білорусі.

"Але ще раз хочу наголосити: ми не брязкаємо зброєю. Ми хоч і не учасники останньої страшної війни, але ми розуміємо, що таке війна. Багато хто пережив негаразди повоєнних років, коли голі, роздягнені із землянок не могли вилізти. Зараз більш-менш живемо прийнятно, ми не хочемо жодних воєн", – заявив Лукашенко.

Самопроголошений президент додав, що готовий до діалогу, "якщо хтось хоче з нами розмовляти як із мирними людьми".

"Але якщо хтось до нас з мечем прийде або зі рушницею, у нас є чим відповісти… Ви повинні чудово розуміти: ми – люди військові. Не дай боже що трапиться, ми беремо зброю в руки", – заявив він.

Як писала "ДС", Лукашенко заявив, що Білорусь підтримає Росію у разі спроби "розв'язати конфлікт" з боку України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua