• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Росія знову нападе? Лукашенко запропонував чекати на "розв'язку" після Нового року

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко взявся оцінювати можливість підготовки повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Лукашенко заявив, що західні країни "звинувачують Росію" у підготовці нападу на Україну, щоб "молотити" Москву, вішаючи таким чином на неї ярлики, передає "ДС" з посиланням на БелТА.

"Ніхто в Росії не збирається нападати на Україну. Росія чудово бачить, що твориться в Україні. І те, що там твориться і що планують натовці та американці там, неприйнятно не лише для Росії, а й для нас (Білорусі — "ДС"), тому що тут ми поряд", — запевнив Лукашенко.

Лукашенко додав, що "якихось розв'язок" у цьому напрямі варто очікувати після Нового року.

"Ще багато зміниться за цей місяць. Ви ще багато побачите. Ми побачимо ось цю розв'язку від Чорного до Балтійського моря, до чого прийдемо", — заявив Олександр Лукашенко.

Як повідомляла "ДС", 30 листопада Олександр Лукашенко заявив, що Крим де-юре та де-факто є частиною Росії. Він також поділився планами відвідати окупований півострів разом із російським лідером Володимиром Путіним.

Крім того, самопроголошений президент заявив, що всіма силами намагатиметься зробити Україну "нашою" країною, бо "там наш народ". Лукашенко також повторив наративи російської пропаганди про "націоналістичний угар" в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua