• USD 40.7
  • EUR 43.9
  • GBP 51.9
Спецпроєкти

Російські війська на кордоні з Україною: глава МЗС Австрії назвав ситуацію "дуже критичною"

Міністр закордонних справ Австрії Міхаель Лінхарт назвав ситуацію з російською військовою загрозою Україні "дуже критичною"

Міхаель Лінхарт
Міхаель Лінхарт / DPA
Реклама на dsnews.ua

Таку думку він висловив перед засіданням Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, передає "ДС" із посиланням на Лігу.

За оцінкою керівника австрійської дипломатії, якого спочатку запитували про Балкани, а потім перейшли в Україну, "там ситуація також дуже критична".

"Йдеться про те, щоб ми, як ЄС, направили повністю чіткий сигнал Росії: треба повернутися до мирної ситуації і не допустити ескалації", — сказав Лінхарт і пішов на засідання.

Сьогодні, 15 листопада, глава МЗС України Дмитро Кулеба зустрічається з керівництвом НАТО та міністрами країн ЄС. Основна тема – ескалація біля кордонів України. Кілька днів тому він із головою ОП побували у Вашингтоні, щоб обговорити ту саму тему.

Нагадаємо, за словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, головною метою кризи, яку створив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на кордоні з Польщею, є відвернення уваги від агресії Росії проти України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua