• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Російських хакерів запідозрили в атаці на найбільшого виробника м'яса

Білий дім підозрює російських хакерів у кібератаці на одного з найбільших виробників мʼясної продукції JBS SA, штаб-квартира якої базується у Бразилії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступник прессекретаря Білого дому Карін Жан-Пʼє, інформує "ДС".

Вона зазначила, що адміністрація США контактувала з російською владою з приводу хакерської атаки на виробника мʼясної продукції JBS SA.

"JBS повідомив адміністрацію, що атака виходила від злочинної організації, яка, ймовірно, базується в Росії. Білий дім хоче донести до Кремля думку, що відповідальні країни не приховують злочинців-вимагачів", — заявила Жан-Пʼєр, слова якої цитує DW.

До розслідування обставин кібератаки долучилося ФБР.

Як повідомлялося, 1 червня північноамериканські та австралійський філії JBS SA стали жертвами хакерських атак. Через інцидент компанії довелося скасувати зміни на канадському заводі та на деяких підприємствах у США, а в Австралії довелося повністю зупинити роботу. Згодом JBS надійшла вимога про викуп від хакерів.

Як писала "ДС", наприкінці травня компанія Microsoft зафіксувала масовану хакерську атаку на урядові установи та аналітичні центри у 24 країнах, зокрема на кілька організацій і державних агентств у Сполучених Штатах. За атакою стоїть хакерське угрупування Nobelium з Росії, відповідальне за торішню атаку на SolarWinds.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua