• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Російський чиновник пригрозив нищівним ударом по центру Києва

Якщо Київ вирішить розпочати наступ на Донбасі, для України це може закінчитися не тільки новими "котлами", але й ударом по центру столиці

Реклама на dsnews.ua

З такою погрозою виступив керівник Росспівробітництва, онук колишнього премʼєр-міністра Росії Євген Примаков, повідомляє "ДС".

"Вважаю, що якщо Київ справді готується до бліцкригу на Донбасі, вирішивши розплюватися з Мінськими угодами та іншими сантиментами, то, гадаю, Росія не зможе залишити росіян, російських громадян, на поживу карателям", – написав представник країни-агресора у своєму Telegram-каналі.

Євген Примаков-молодший
Євген Примаков-молодший

За словами Примакова-молодшого, Росія використає проти Києва те, що "багато разів робили наші шановні партнери щодо багатьох інших урядів, звинувативши тих у злочинах проти цивільного населення".

"І якщо Києву не дуже шкода втратити своїх солдатів в нових "котлах" (ймовірно, що Київ на це і розраховує, сподіваючись викликати реакцію Вашингтона), то втратити, ну, наприклад, Банкову, вузли звʼязку, аеродроми, електростанції, мости, залізничні розвʼязки, великі промислові підприємства, що виробляють військову продукцію, Київському режиму буде дуже боляче", – написав він.

Як писала "ДС", протягом 9 березня бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", які входять до складу російських збройних формувань, 21 раз порушили режим тиші на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua