• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Російський дипломат в Латвії на вечірці на карантині показував незадоволеним непристойні жести (ФОТО)

Під час карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу, військовий аташе Росії в Латвії Руслан Ушаков влаштував вечірку, під час якої показував незадоволеним середні пальці

Руслан Ушаков
Руслан Ушаков / Фото: Delfi
Реклама на dsnews.ua

МЗС Латвії вже висловив протест російському посольству, передає "ДС" з посиланням на Delfi.

Відзначається, що в кінці березня на подвір'ї одного з приватних будинків відбулася вечірка з явним порушенням правил епідеміологічної безпеки, на якій розважалися близько 10 осіб, які згодом роз'їхалися на машинах з дипломатичними номерами. Виявилося, що організував захід саме Руслан Ушаков.

Як пише видання, гучна музика обурила жителів сусідніх будинків, які викликали поліцію, яка не вжила жодних заходів, а сам росіянин після того, як поліцейські поїхали, почав показувати сусідам середні пальці.

Двір будинку Ушакова
Двір будинку Ушакова
Вечірка у Ушакова
Вечірка у Ушакова

На такі дії аташе відреагував МЗС Латвії, який висловив протест тимчасовому повіреному посольства Росії в Латвії Вадиму Васильєву, який після від'їзду посла Росії виконує обов'язки керівника дипломатичного представництва.

Нагадаємо, в березні росіянина, який був співробітником консульства РФ в Страсбурзі, запідозрили в перепродажі великої кількості крадених велосипедів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua