• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Російський губернатор попросив постраждалих після падіння літака в Єйську "піти на роботу у гарному настрої" (ВІДЕО)

Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв порадив постраждалим після падіння літака на житловий будинок у Єйську піти на роботу "з гарним настроєм"

Веніамін Кондратьєв
Веніамін Кондратьєв
Реклама на dsnews.ua

Губернатор, крім того, дав відповідне "доручення" щодо постраждалих своїм підлеглим, повідомляє "ДС".

"Вони ж все одно продовжують працювати. І я впевнений, що багато хто з них завтра знову піде на роботу. Ми повинні створити для них такі умови, щоб вони могли завтра вранці, зрозуміло, не як у звичайному домашньому режимі, але принаймні, у цих умовах зібратися на роботу та піти з гарним настроєм", — сказав Кондратьєв

Російські Telegram-канали поставилися до цих слів дуже іронічно.

"На місце НП в Єйську приїхав губернатор Веніамін Кондратьєв та його позитивне мислення. Порадив тим, хто втратив сьогодні дах і, ймовірно, близьких, завтра зібратися і піти на роботу "з гарним настроєм". Люди подумки теж йому порадили. Теж піти", — пише Mash.Кубань.

Слова Кондратьєва, зазначимо, напрочуд співзвучні з давнім закликом нинішнього заступника секретаря Радбезу Росії Дмитра Медведєв. У 2016 році — під час перебування на посаді прем'єр-міністра Росії — Медведєв звертався до жителів окупованого Криму з гаслом "Ви тримайтеся тут", бажав їм "гарного настрою" але додавав, що "грошей немає".

Нагадаємо, 17 жовтня у двір житлового будинку міста Єйська Краснодарського краю Росії впав надзвуковий винищувач-бомбардувальник Су-34, який летів атакувати Україну Після падіння паливо, що розлилося, загорілося. Полум'я перекинулося на житловий багатоповерховий будинок. Вогонь охопив територію з першого до 9-го поверху. Загорянню було присвоєно четвертий рівень складності. За даними міноборони РФ, причиною катастрофи стало загопяння одного з двигунів під час зльоту. Льотчики встигли катапультуватись. Внаслідок події загинули 13 людей, 19 поранені.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua