• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Росія ще не до кінця сформувалася після розпаду СРСР, - Путін

Реклама на dsnews.ua
Президент Російської Фежерации Володимир Путін заявляє, що після розвалу Радянського Союзу Росія все ще знаходиться в стадії формування

Про це йдеться в повідомленні російського агентства "Інтерфакс", передає "ДС".

Путін згадав про СРСР, завдяки росіянам за голосування щодо змін до Конституції РФ.

"Не можна забувати, що після розвалу Радянського Союзу минуло, за історичними мірками, зовсім небагато часу, і сучасна Росія, безумовно, знаходиться ще в стадії формування, становлення.

Ми поки ще дуже вразливі, нам потрібна внутрішня стабільність і час для зміцнення країни, всіх її інститутів. І тому ще раз спасибі всім тим, хто підтримав поправки", - сказав російський президент.

Як повідомляла "ДС", в голосуванні брали участь 67,97% виборців, що можна порівняти з рекордною явкою на виборах президента в 2018 році - 67,54%. За поправки проголосували 77,92%, проти - 21,27%.

Нагадаємо, референдум тривав тиждень. На голосування винесли 37 поправок в російську конституцію. Одним з найбільш спірних був пункт, що стосувався зняття обмежень для чинного президента на участь у виборах. Цю поправку називають "обнуленням термінів Путіна".

Як зазначали російські ЗМІ, ще до початку голосування з'ясувалося, що мерія Москви розробляє спеціальний додаток, щоб контролювати явку працівників бюджетних установ за допомогою спеціального сервісу. Журналісти також розкрили схему, за якою людям пропонували за гроші голосувати з підставних сім-карт від особи московських пенсіонерів. Також виявилося, що проголосувати можна кілька разів: дистанційно і на ділянці. В результаті у важкодоступних та віддалених місцях Ямало-Ненецького автономного округу Росії явка на голосуванні за поправки до Конституції РФ перевищила 100%.

Пізніше з'явилася реклама, в якій мовець кіт президента США Дональда Трампа збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua