• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Росія може припинити діалог з Євросоюзом: Лавров назвав умову

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія може припинити спілкування з Євросоюзом, якщо європейські дипломати і в подальшому не будуть виявляти взаємоповагу

Про це йдеться в повідомленні "Інтерфакс", передає "ДС"

"Ті люди, які відповідають за зовнішню політику на Заході і не розуміють необхідності взаємоповаги, напевно, ми повинні просто на якийсь час перестати з ними спілкуватися, тим більше, що Урсула фон дер Ляєн заявляє, що з нинішньою російською владою геополітичного партнерства не виходить", — сказав Лавров.

Також він додав, що на недавньому засіданні Ради ЄС звучали нібито "повчальні заяви" про те, що Росія не змогла скористатися шансом пояснити, що трапилося з Навальним.

"Пару тижнів тому виступала (глава Єврокомісії — "ДС") Урсула фон дер Ляєн, яка сказала, що важливо позбутися ілюзії, ніби Росія при нинішньому керівництві зможе відновити статус геополітичного партнера Євросоюзу. Це дуже серйозна заява з вуст вищої офіційної особи Єврокомісії", — заявив міністр.

Як писала "ДС", Росія скаржиться на роботу комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович нібито через ситуацію із захистом прав національних меншин в Україні.

    Реклама на dsnews.ua