• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія почала масово вакцинувати військових від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

У Росії почалася вакцинація особового складу збройних сил проти нової коронавірусної інфекції. Всього планується вакцинувати понад 400 тисяч військовослужбовців

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Відповідно до доручення президента, почалася вакцинація особового складу збройних сил проти нової коронавірусної інфекції. Всього планується вакцинувати понад 400 тисяч військовослужбовців", — сказав він.

За його словами, зараз щеплено понад 2,5 тисячі військовослужбовців. До кінця року число вакцинованих зросте до 80 тисяч осіб.

Нагадаємо, в серпні 2020 року Володимир Путін повідомив, що перша в світі вакцина від коронавірусу зареєстрована в РФ. За його словами, щеплення цією вакциною зробила одна з його дочок.

Пізніше лідер ЛДПР Володимир Жириновський зробив собі щеплення російською вакциною від коронавірусу. Також відомо про вакцинацію мера Москви Сергія Собяніна і міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

У Кремлі ж заявили, що президент РФ Володимир Путін не може бути серед добровольців, які зробили собі щеплення від коронавірусу, не чекаючи закінчення його випробувань.

У жовтні повідомлялося, що РФ випробувала на Донбасі вакцину від COVID-19, а вона дала "побочки".

За даними ВООЗ, поки жодна вакцина від коронавірусу не пройшла остаточну реєстрацію.

    Реклама на dsnews.ua