• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Росія не має сил для прориву на жодному з напрямків, - Міноборони Британії

Російські війська не зібрали достатньо сил для оперативного прориву на жодному з напрямків фронту, тривають локальні бої

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерство оборони Великобританії у Twitter, передає "ДС".

За даними британської розвідки, за останні три дні "вагнерівці" досягли певних успіхів у районі села Красна гора біля Бахмута, там триває організована оборона.

Окупанти також намагаються наступати на ділянці Кремінна-Сватове у Луганській області. Поки це лише локальні бої, масштаби малі для досягнення значного прориву.

"Росія, ймовірно, прагне повернути назад деякі успіхи українських військ, досягнуті у вересні-листопаді 2022 року: існує реальна ймовірність того, що їхня найближча мета — просунутися на захід до річки Жеребець", — йдеться у повідомленні.

Розвідка зазначає, що російські війська отримують накази про наступ на більшості напрямків, проте вони не сконцентрували достатньо сил для наступальних дій на жодному з них.

Як писала "ДС", з наближенням першої річниці російського вторгнення в Україну американські чиновники повідомили офіційний Київ, що настає критичний момент для зміни траєкторії війни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua