• EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Росія показала на Чемпіонаті світу з хокею

Сьогодні збірна Росії з хокею програла збірній Канади в півфіналі Чемпіонату світу з рахунком 2:4

Російські хокеїсти перед третім періодом вели з перевагою у дві шайби, але втратили перемогу, інформує "ДС".

На 33-й хвилині Кузнецов вивів збірну Росії вперед, ще через дві хвилини Гусєв збільшив перевагу. Після цього росіяни практично перестали грати, дозволивши канадцям закинути чотири сухі шайби.

Канадці закинули першу шайбу на 41-й хвилині, а потім ще три шайби на 56, 57 і 59-й хвилинах.

Другий півфінальний матч також пройде 20 травня. У ньому зустрічаються збірні Швеції та Фінляндії. Програла в цьому матчі команда зустрінеться з Росією 21 травня в боротьбі за "бронзу" Мундіалю.

Перед півфінальним матчем у Росії було 17 очок. Збірна Росії займала третє місце в своїй групі, пропустивши вперед США з 18 очками. Канада займала в своїй групі перше місце з 19 очками.

Варто відзначити, що з 2011 року Росія не може виграти у Канади на великих міжнародних турнірах.

У 2011 році російські хокеїсти обіграли канадців у чвертьфіналі Чемпіонату світу з рахунком 2:1. Після цього Росія програла Канаді у фіналі ЧС-2015 з розгромним рахунком 1:6 і в півфінальній зустрічі Кубка світу-2016 з рахунком 3:5.