• USD 39.2

Росія показала в матчі з Уругваєм: Автогол і червона картка

У третьому турі Чемпіонату світу з футболу зустрілися збірні групи A - Уругваю і Росії

Матч пройшов на стадіоні "Самара Арена" в Самарі (РФ), передає "ДС".

Обидві команди вже отримали право на вихід в плей-офф, займаючи два перших місця в групі з шістьма очками. Тому сама по собі зустріч нічого не вирішувала, однак стала ганьбою для РФ.

Вже на 10-й хвилині Луїс Суарес відкрив рахунок, а через 13 хвилин Денис Черишев збільшив розрив, закотивши м'яч у свої ворота. При цьому за 8 хвилин Ігор Смольников примудрився заробити дві жовті картки і означає видалення з поля. І на 90-й хвилині завдяки Эдинсону Кавані Уругвай вже вів з рахунком 3:0. Матч завершився поразкою російської збірної.

Уругвай: Муслера, Коатес, Годін, Касерес, Торрейра, Нандес (Родрігес), Лаксальт, Весіно, Бентанкур (Де Арраскаета), Суарес, Кавані (Гомес).

Росія: Акінфєєв, Кудряшов, Ігнашевич, Кутепов, Смольников, Газінський (Кузяев), Зобнина, Черишев (Фернандес), Миранчук (Смолов), Самедов, Дзюба.