• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Росія по тривозі перекидає танкову бригаду в Білорусь

Реклама на dsnews.ua
У Росії піднята по тривозі Перша танкова армія (Підмосков'я), яка буде перекинута на територію Білорусі в рамках навчань "Захід-2017"

Про це повідомили в прес-службі Західного військового округу, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Білорусь".

"Особовий склад танкового з'єднання зі штатним озброєнням і технікою здійснив марш на залізничну станцію навантаження, після чого військовим ешелоном протягом доби буде перекинуто в район проведення навчання на територію Республіки Білорусь", - сказали в прес-службі.

Військові повідомили, що за задумом навчання отримана інформація про виявлення на території одного з районів союзної держави Росії і Білорусі незаконного збройного формування.

"Командуванням Західного військового округу було прийнято рішення про підйомі по тривозі особовий склад окремої танкової бригади Першої гвардійської танкової армії, дислокованої в Підмосков'ї", - сказали в ЗВО.

В окрузі повідомили, що в ході навчання російські та білоруські танкісти відпрацюють питання взаємодії і всебічного забезпечення військ, сучасні підходи бойового застосування підрозділів, проведення боротьби з незаконними збройними формуваннями і диверсійно-розвідувальними групами противника, повідомили в ЗВО.

Нагадаємо, сьогодні стартували російсько-білоруські спільні військові навчання "Захід 2017", які пройдуть в два етапи з 14 по 20 вересня на території Росії і Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua