• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія відновила укладку "Північного потоку 2", але прокладуть менше трьох кілометрів труб

Реклама на dsnews.ua

Пресслужба компанії Nord Stream 2 AG заявила про відновлення укладки труб газопроводу "Північний потік 2"

Укладкою займається трубоукладальне судно "Фортуна", яке увечері 10 грудня прийшло в район добудови магістралі приблизно в 70 км від виходу труби на берег Німеччини, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс ".

"Трубоукладчик "Фортуна" укладе 2,6-кілометрову ділянку газопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини в водах на глибині менше ніж 30 м (100 футів)", — заявили в компанії Nord Stream 2 AG.

За словами представника компанії, всі будівельні роботи нібито виконуються в повній відповідності до отриманих дозволів.

Про подальші будівельні роботи на морській ділянці в компанії обіцяють повідомляти додатково.

"Фортуну" супроводжують суду постачання "Катунь" і "Балтійський дослідник".

Відзначимо, що інший, більш сучасний російський трубоукладач з системою динамічного позиціонування "Академік Черський" на початку цього тижня несподівано покинув зону добудови "Північного потоку 2" і пішов до берегів Калінінграда.

Як відомо, "Газпром" вирішив добудовувати газопровід "Північний потік 2" власними силами, після того, як через санкції, що були накладені США, його швейцарський підрядник зупинив роботу. Зараз з приблизно 2460 км газопроводу укладено понад 2300 км.

Нагадаємо, 11 листопада Конгрес США прийняв рішення про нові санкції проти "Північного потоку-2". У жовтні Держдеп США оголосив про рішення розширити найближчим часом санкції проти газопроводу "Північний потік — 2". Під нові обмеження зокрема підпадають компанії, які допомагають модернізувати або встановлювати обладнання на судна, які використовуються для укладання труб.

    Реклама на dsnews.ua