• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Росіян обурило лазерне шоу зі свастикою і Гітлером: Влада цікаво виправдалися

Реклама на dsnews.ua
У Челябінську (Росія) присвоєння звання "Місто трудової доблесті" відзначили лазерним шоу "Сяйво Перемоги", де показали свастику, герб Третього рейху і "зигующего" Адольфа Гітлера

Шоу влаштували на фасаді головного корпусу ЮУрГУ, передає "ДС" з посиланням на КП-Челябінськ.

Багато жителів міста не бачили саме шоу, а його фрагменти в соцмережах. Росіяни обурилися побаченим і стали закидати мерію скаргами. В адміністрації спробували виправдатися, мовляв, автор ролика вирвав епізод зі свастикою з контексту, і що в поданні немає ніякої пропаганди фашизму.

"Люди ж не обурюються, коли свастика з'являється в художніх фільмах про війну. В даному випадку епізод вирваний з контексту, цю свастику через секунду розбивають наші війська. Автора відеоролика можна притягнути до відповідальності за такі дії", - сказав Володимир Сафонов, начальник управління інформаційної політики адміністрації Челябінська.

Лазерне шоу готували до так званому Дню Перемоги, але показати його не вдалося через пандемію коронавіруса. У результаті його вирішили приурочити до присвоєння Челябінську звання "Місто трудової доблесті". У мерії впевнені, що якщо подивитися шоу цілком, стає зрозумілим його художній задум.

    Реклама на dsnews.ua