• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Росіянок обурила рожева парковка для жінок у Казані (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У Росії відкрили першу в країні парковку для жінок. Втім, ця ідея сподобалася не всім, зокрема, поліції і самій громадськості

Незвичайна парковка знаходиться при одному з торгово-розважальних центрів міста Казань, передає "ДС" із посиланням на Фонтанку.

Паркувальні місця для жінок пофарбували в рожевий колір, крім того, їх зробили набагато ширшими – 4,4 метра замість звичайних 2,5 метрів. Також поруч встановили табличку з написом "Парковка для покупчинь".

Зараз на стоянці ТРЦ 10 таких місць. Керівництво комплексу сказало, що цю ідею вони підгледіли в Європі, заявляючи, що там жіночі паркування є поширеною практикою, однак конкретних прикладів не привели.

У ТРЦ подумали, що особлива жіноча парковка принесе лише додаткові зручності клієнтам. Але ДІБДД Казані відразу зажадала від ТЦ ліквідувати жіночу парковку. Причина – в правилах ДД немає поняття чоловіча або жіноча парковка, тому ця розмітка не відповідає ГОСТу.

Висловили протест і деякі пересічні росіяни: у коментарях вони пишуть, що така парковка є вершиною дискримінації і її можна розцінювати як прояв сексизму.

«Мені здалося, що це мене якось трохи обмежує. Мені не сподобалося, що широкі такі місця, ніби я не вмію водити або кермую гірше, ніж чоловіки. Я не феміністка, мені не подобається рожевий колір», — прокоментувала автолюбителька з Казані.

    Реклама на dsnews.ua