• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Російські хакери атакували міжнародної асоціації легкої атлетики

Реклама на dsnews.ua
Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) в лютому стала жертвою кібератаки з боку російської хакерської групи Fancy Bears

В результаті чого дані про прийом спортсменами ряду препаратів могли бути змінені, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

В асоціації відзначають, що 21 лютого була виявлена спроба несанкціонованого віддаленого доступу на сервери з інформацією про використання спортсменами терапевтичних винятків (TUE) і спроба збереження цих даних у тільки що створеному файлі.

"Наш основний пріоритет - це спортсмени, які надали IAAF інформацію, яка, на їх думку, повинна залишатися конфіденційною. Ми приносимо наші щирі вибачення, і ми маємо намір продовжувати робити все можливе, щоб виправити ситуацію, і працювати з кращими в світі організаціями, щоб створити якомога більш безпечне навколишнє середовище", - заявив глава організації Себастьян Коу.

Як раніше повідомляла "ДС", американське антидопінгове агентство USADA визнало витік доповіді про можливе застосування допінгу відомими бігунами з США.

    Реклама на dsnews.ua