• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Російські пропагандисти видали кадри з Нагірного Карабаху за протести в Білорусі (ВІДЕО)

Пропагандистський телеканал "Росія24" показав кадри зруйнованого під час військового конфлікту Нагірного Карабаху в сюжеті про протести в Білорусі

Сюжет російських пропагандистів про протести в Білорусі
Сюжет російських пропагандистів про протести в Білорусі
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент сюжету зʼявився в соціальних мережах і викликав бурхливе обговорення користувачів, інформує "ДС".

У випуску новин ведуча, зокрема, говорить про появу "більш агресивних і більш активних приїжджих учасників протесту" в Білорусі.

Поки невідомо, з якої причини ситуація в Білорусі була проілюстрована кадрами з невизнаного Нагірного Карабаху, адже будь-яких пояснень з боку телеканалу не надходило. Втім, для користувачів мережі стало очевидним, що пропагандисти навмисно дали відповідну картинку у своєму сюжеті.

"Пора вже раз і назавжди поставити знак рівності між словами" російське ТБ "і" проституція", — зазначає Valdemar Alexson.

"Не здивуюся, якщо вже прибрали, бо це зашквар лютий, який, втім, нікого не здивував", — висловився Vlad I.

"Такі ляпи — не новина на будь-якому ТВ, і припирати "Росію24" до стінки цим навряд чи вийде. Вони просто скажуть, що помилилися і поставили не той сюжет і легко вийдуть сухими з води навіть без жодних вибачень", — вважає користувач під ніком Гаврилов Life.

Відзначимо, що станом на 10.20 27 жовтня на каналі в Yuotube "Росія24" доступний лише сюжет з "правильним" відеорядом".

Як писала "ДС", раніше пропагандистка і украінофобка Маргарита Симоньян, яка має безпосереднє відношення до телеканалу "Россія4", визнала, що українці й росіяни не один народ. Її обурив той факт, що переважна більшість українців, відповідаючи на пʼять запитань президента Зеленського, підтримали легалізацію в країні медичного канабісу для лікування важкохворих.

    Реклама на dsnews.ua