• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Російські війська на кордоні: Сенат Польщі ухвалив резолюцію на підтримку України

Комітет Сенату Польщі з питань закордонних справ прийняв резолюцію, в якій висловив підтримку Україні на тлі посилення військової активності Російської Федерації на кордоні

Сенат Польщі
Сенат Польщі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні посла України в Польщі Андрія Дещиці в Facebook, передає "ДС".

За його словами, резолюція була прийнята на спеціальному засіданні комісії, присвяченій ситуації в Україні. У документі засуджуються агресивні дії Москви проти Києва. Також у ньому наголошується небезпечне збільшення російської військової техніки і посилена активність ВМФ РФ в Чорному морі, включаючи заборону на судноплавство в Керченській протоці.

Відзначається, що є дані про прохання сепаратистів до російської влади непідконтрольні українські території до РФ, і "ця спроба ескалації напруженості повинна трактуватися як продовження стратегії дестабілізації Європи".

У резолюції комітет закликає "влада РФ зупинити подальшу ескалацію напруженості і дестабілізацію ситуації з безпекою в регіоні, і просить лідерів держав НАТО ініціювати консультації" з цієї проблеми. Підкреслюється, що тільки жорстка позиція країн ЄС і НАТО, може "запобігти подальшій військовій ескалації і війні".

Дещиця подякував польським парламентарям за "незмінну підтримку незалежності та територіальної цілісності України".

UA/PLВзяв участь у засіданні Комітету у закордонних справах і з питань ЄС Сенату Республіки Польща Senat RP, у ході...

Posted by Andrii Deshchytsia on Wednesday, April 21, 2021

Як повідомляла "ДС", президент Польщі Анджей Дуда зібрав командування Збройних сил країни і спецслужб через нарощування Росією військ на кордоні України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua