• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Російських школярів почали ставити на коліна: примушують згадувати "геноцид радянського народу" (ФОТО)

У школах по всій Росії у четвер, 18 квітня, почали активно проводити заняття, присвячені до організованої у 2021 році пам’ятної дати – Дня єдиних дій на згадку про "геноцид радянського народу" нацистами та їхніми союзниками у роки Другої світової війни, яку у РФ називають "Великою вітчизняною"

Реклама на dsnews.ua

Видання "Агентство Новости" виявило у групах шкіл у "ВКонтакте" понад 300 фотозвітів, на яких видно дітей, вишикуваних у формі зірки, передає "ДС".

На кількох десятках звітів діти стоять на колінах, у тому числі в школах МордовіїЧувашіїБашкортостануОмської та Ростовської областей, а також анексованого Криму. У школі №16 Усолья-Сибірського в Іркутській області навколішки поставили навіть першокласників. У Катерининській школі Омської області дівчат поклали на підлогу у спортзалі у формі зірки. У Біллицькій школі Красноярського краю діти вишикувалися літерою Z.

У школах також проходять єдині уроки, присвячені темі "геноциду радянського народу".

Все це — частина заходів до пам’ятної дати День єдиних дій, які організували провладні "Агентство соціальних технологій та комунікацій" та "Пошуковий рух Росії" у рамках проєкту "Без терміну давності".

Нагадаємо, минулого року учні та педагоги шкіл у селі Карцово Калузької області Росії привітали президента РФ Володимира Путіна з майбутнім днем народження, який той відзначив 7 жовтня, із плакатами із зображенням лідера української Організації українських націоналістів Степана Бандери у руках. Цей розіграш влаштував білоруський пранкер Владислав Бохан.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua