• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Російський бізнесмен розвіяв найпоширеніший міф про Путіна

У президента РФ Володимира Путіна взагалі немає друзів, він дуже закрита людина і його не розуміє навіть його найближче оточення

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповів російський бізнесмен, колишній член Ради Федерації РФ Сергій Пугачов, який перебуває в розшуку на батьківщині, живе у Франції і судиться з Росією у Гаазі через активи вартістю $15 млрд, передає "ДС".

За його словами, він близько спілкувався з Путіним у 1996 році і навіть відзначав із ним свята. Однак чим більше в оточенні Путіна з'являлося нових людей, тим більше їхнє спілкування стало згасати і повністю припинилося з 2010 року, коли мільярдер перестав приїжджати в Росію.

На питання, чи гарний Путін друг, Пугачов відповів: "Ні. У нього взагалі немає друзів. Це якийсь черговий міф".

Крім того, він назвав надуманою інформацію про те, що Путін вірна, порядна, надійна людина і не кидає своїх.

"Він не довіряє нікому. Він дружині не довіряв. Він постійно приховує щось, постійно темнить. Із ним дуже складно говорити. Тому що він говорить якимись півтонами про щось незрозуміле. Ні, він не друг, закрита людина. Я думаю, що це один із важливих моментів, який привів країну до сьогоднішнього стану", — заявив бізнесмен.

Нагадаємо, однокурсник Путіна по інституту КДБ і колишній радянський розвідник Юрій Швець раніше розповідав, що президент РФ мріє померти своєю смертю, від старості, і дуже боїться бути вбитим.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua