• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Російському актору "впаяли" 3,5 роки колонії за дотик до Омонівцю

Реклама на dsnews.ua
24-річний російський актор Павло Устинов засуджений до 3,5 років колонії у зв'язку з тим, що потягнув за руку бійці Омону під час акції протесту в Москві

Відповідне рішення прийняв Тверський суд Москви, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Визнати Устинова винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 318 КК РФ (застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я, відносно представника влади), і призначити йому покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму", - заявив суддя Олексій Криворучко.

Прокурор просив призначити Устинову покарання у вигляді 6 років колонії.

Потерпілий у цій справі співробітник ОМОН Олександр Лягін на допиті повідомив, що більше 20 днів провів у госпіталі з вивихом плеча.

Згідно з матеріалами справи, Устинов на акції 3 серпня "поклав із застосуванням фізичної сили праву руку на ліву руку потерпілому і надав тягне вплив на його плечовий суглоб лівої руки, заподіявши потерпілому тілесні ушкодження у вигляді вивиху головки лівої плечової кістки".

Слідство вважає, що таким чином Устинов принизив честь, професійну та людську гідність співробітника ОМОН, а також заподіяв йому моральні страждання і тілесні ушкодження.

Устинов свою провину не визнав. За його словами, на акції він опинився випадково і не чинив опору при затриманні.

Устинов також додав, що раніше і сам служив у Росгвардии, в тому числі охороняв громадський порядок під час Чемпіонату світу з футболу.

Як видно на відео, Устинов стояв на вулиці. До нього підійшли четверо омонівців, стали хапати його. Устинов почав відходити і вириватися, в цей час один з омонівців впав. Інші силовики схопили Устинова і стали бити його палицями.

    Реклама на dsnews.ua