• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

РосЗМІ відзначилися маренням про намір Заходу "інсценувати масову загибель" людей від "Супутника V"

Захід "інсценує масову загибель людей" від російської вакцини "Супутник V"

"Супутник V"
"Супутник V" / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це написали ТАСС, РІА Новини і «Інтерфакс». Всі вони посилаються на високопоставлене джерело в Кремлі, яке спирається на дані російських спецслужб, передає "ДС".

За словами співрозмовника агентств, Вашингтон «через підконтрольні неурядові організації (Агентство США з міжнародного розвитку, Фонд Сороса, Фонд Томсон Рейтер) і медіаструктури (Бі-бі-сі, Reuters, Internews)» збирається «формувати упереджене ставлення до російських наукових розробок».

Джерело додало, що США і їх союзники нібито планують тиражувати «викривальні матеріали» про некомпетентність російських фахівців в галузі вакцинації та імунології. Атаку планують підкріпити тезами про неефективність і небезпеку вакцини, а також інсценуванням масової загибелі людей нібито в результаті використання препарату, додали в Кремлі.

Там зазначають, що цільовою аудиторією кампанії стануть європейські країни, які зареєстрували «Супутник V» для екстреного використання: Угорщина, Словаччина, Сербія, Чорногорія, Сан-Марино і Північна Македонія. Джерело відзначило, що на Заході визнання вакцини цими країнами «викликало сплеск антиросійської пропаганди».

Співрозмовник агентств заявив, що одна з цілей запланованої кампанії — просування вакцини Pfizer.

Нагадаємо, 5 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що російську вакцину від коронавірусу "Супутник V" в Україні не зареєструють за жодних умов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua