• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Розчарування і сором: Меланія Трамп зробила заяву про штурм Капітолію

Реклама на dsnews.ua

Перша леді США Меланія Трамп засудила штурм прихильниками її чоловіка будівлі Капітолію, в результаті чого загинули 5 осіб

Заява була оприлюднена на сайті Білого дому, передає "ДС".

"Я розчарована тим, що сталося минулого тижня. Мені соромно, що навколо цих трагічних подій ходили непристойні плітки, необгрунтовані особисті нападки і помилкові, такі, що вводять в оману, звинувачення з боку людей, які прагнуть бути актуальними... На цей раз мова йде виключно про зцілення нашої країни і її громадян. ЇЇ не варто використовувати в особистих цілях", — підкреслила вона.

За словами Меланії Трамп, американський народ "має зцілюватися цивілізовано". Вона також назвала неприпустимим насильство в Капітолії на минулому тижні.

"Я благаю людей припинити насильство, ніколи не робити припущень, ґрунтуючись на кольорі шкіри людини, і не використовувати різні політичні ідеології як основу для агресії і жорстокості. Ми маємо слухати один одного, зосереджуватися на тому, що нас об'єднує, і підніматися над тим, що нас розділяє", — додала перша леді США.

Меланія Трамп також подякувала всім, хто підтримував її та чоловіка.

Як писала "ДС", 6 січня прихильники чинного президента США Дональда Трампа, який програв вибори, увірвалися в будівлю Капітолію у Вашингтоні. В результаті заворушень загинули п'ятеро людей, правоохоронці заарештували 68 учасників протесту.

Поліція порушила щонайменше 25 кримінальних справ за фактами штурму Капітолію.

    Реклама на dsnews.ua