• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Кремлі відмовилися від слів Путіна про відсутність суверенітету України без дружби з Росією

У Росії ніхто на офіційному рівні не ставить під сумнів територіальну цілісність України

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи раніше опубліковану статтю президента РФ Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян і українців". Про це передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

При цьому він додав, що "експерти вільні висловлювати будь-яку думку", але якщо навіть вони належать до партії влади, "їхня думка жодним чином не пов'язана з офіційною позицією РФ".

"Ви знаєте, що ніхто в офіційному плані не ставить під сумнів територіальну цілісність України. Ніяких офіційних заяв з цього приводу не було і немає. Що стосується експертних обговорень, то експерти вільні обговорювати це так, як вони хочуть", — сказав він.

Нагадаємо, у своїй статті "Про історичну єдність росіян і українців" Путін назвав Україну дітищем радянської епохи і найбіднішою країною Європи. Крім того, він заявив, що суверенітету України без дружби з Росією не буде.

У свою чергу Володимир Зеленський заявив, що Росія "не по-братськи" поводоить себе з Україною, а відносини між країнами більше нагадують історію про Каїна й Авеля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua