• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Резніков прогнозує "криваву бійню" та "російських хлопців у трунах" у разі нової атаки Путіна

Глава Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росії не перемогти у разі нового вторгнення в Україну, а російські військові повертатимуться на Батьківщину у трунах

Олексій Резніков
Олексій Резніков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков розповів у сюжеті CNN, передає "ДС" з посиланням на LIGA.net.

Міністр показав репортеру пам'ятні дошки з воїнами, які загинули за Україну.

"У Росії будуть також такі місця. Заради чого, з яких причин росіяни помиратимуть?" — сказав міністр оборони про можливе вторгнення.

Резніков запевнив, що Україна не налякана, оскільки не може дозволити собі зазнавати тиску, а також зазначив, що Україна вірить даним своєї та американської розвідок, але остаточного рішення про вторгнення РФ ще немає.

Після цього репортер прямо запитав, чи вірить Резніков у вторгнення Росії.

"Я не вірю, що Росія переможе в Україні. Це різне. Це буде кривава бійня – і російські хлопці теж повертатимуться у трунах", – відповів він.

Нагадаємо, 19 листопада Резніков заявив, що великої війни між Україною та Росією не буде, але скупчення військ на російсько-українському кордоні можна вважати позитивом, оскільки це привернуло увагу до російської агресії.

Глава Міноборони також заявив, що російський президент Володимир Путін "грає у шахи" із Заходом, переміщуючи збройні сили та техніку вздовж кордону Росії з Україною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua